با پروا به افزایش درخواست های سئو سایت توسط مسیر اندازان استارت آپ ها و اخذ مبالغ هنگفت برای افزایش سئو وردپرس از وب مسترها، کوشش کردم این نوشتار حقیر ولی بدرد بخور رو بنویسم تا چه بسا به درد بعضی دوستان بخوره و بتونن بدون صرف خرج زیاد، سئو سایت خودشون رو درمان ببخشن.

بریم سراغ ریشه-بن-بیخ مطلب:

سئوی سایت رویهمرفته چند لغایت پیشه دربایستن نداره برای انجام.

1. سئوی قالب سایت و کدهای بهینه:

این مورد معمولاً در کل قالب های آماده‌ی چیره دست رعایت شده و نیازی نیست شما زیاد درگیرش باشید.

2. سئوی درونمایه و عناوین سایت:

خوب این قسمت دقیقاً همون قسمتیه که میخوام راجع بهش روشنگری بدم و چندتا افزونه معرفی کنم الی بتونید با استفاده از اونها براحتی سایت وردپرسی خودتون رو به اصلاح سئو کنید.

افزونه Yoast SEO

yoast seo wordpress plugin

این افزونه وردپرس کارآمد، نخستین موردی هست که باید روی سایت خودتون نصب کنید و تنظیماتش رو که با راهنمای پارسی همه جاش روشنگری داده شده اتمام بدین.

فراموش نکنید که این افزونه هم نسخه رایگان داره و هم نسخه پولی، که برای شروع کار همون نسخه رایگانش کار هر کسی رو مسیر میندازه.

دانلود Yoast SEO

برای افزایش امکانات افزونه بالا نگاهی به افزونه سئو محلی Yoast Local Seo بندازید.

افزونه interlinks manager

interlinks manager wordpress plugin

این افزونه به شما کمک میکنه الی تو تارنما خودتون شروع به لینک سازی داخلی خودکار کنید.

لینک سازی داخلی (استراکچر لینک های داخلی) یگانه از مهمترین مواردی هست که گوگل بررسی میکنه و مایه میشه شما لینک های هدف رو به گوگل شناسایی کنید و ربات گوگل رو کمی بیشتر با منظور سایتتون و ارتباط محتوایی مطالبتون آشنا کنید.

این افزونه در راست چین موجوده و با خرج کمی قابل دریافت.

خرید افزونه وردپرس مدیریت لینک‌های درونی – Interlinks Manager

افزونه WP Super Cache

yoast seo wordpress plugin

افزونه WP Super Cache برای کَش کردن سایت شما بکار میره و چون این کار باعث افزایش چشم راهبند سرعت سایتتون میشه، برای سئو خیلی مناسب هست و رهنمود میشه مرز نصب کنید.

این افزونه هم بصورت مجانی میتونید از انبار- انباشتگاه وردپرس جاسازی کنید.

دانلود WP Super Cache

3. بک لینک گیری

بک لینک ها بعد از موارد بالا در اولویت شغل هستند و شما باید از سایت های دیگه به تارنما خودتون بک لینک بگیرید و برای این شغل هم کارهای زیادی هست که میتونید اتمام بدین. در این مقاله این سوژه رو روشنگری نمیدم ، چون خودش احتیاج به یک نوشتار جداگانه دار که بزودی پیوست این نوشتار میکنم.

موفق و پیروز باشید.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : سایت ,افزونه ,لینک ,افزایش ,وردپرس ,خودتون ,لینک سازی ,سازی داخلی ,تارنما خودتون ,اتمام بدین ,pluginاین افزونه ,wordpress pluginاین افزونه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دریا کامپیوتر کسب درآمد دار کوین darcoin دانلود فیلم سینمایی | سینما توگراف Brian Brittany بازرگانی پرشین پیشرانه جدایی اخبار تکنولوژی کتاب رفیق من فروشگاه سایت بلاگ بیست